Олена Кондратюк: Малому та середньому бізнесу потрібно надати необхідну під час епідемії коронавірусу підтримку

Сьогодні країні потрібен чіткий план дій щодо підтримки малого та середнього бізнесу від наслідків COVID-19.

Про це заявила віцеспікерка Верховної Ради, народна депутатка від «Батьківщини» Олена Кондратюк під час виступу на засіданні Погоджувальної ради лідерів депутатських фракцій та комітетів.

«Я не дарма від самого початку пандемії коронавірусу та на минулій погоджувальній раді акцентувала увагу на необхідності побачити конкретний план дій влади, чіткий сигнал на підтримку малого і середнього бізнесу від наслідків COVID-19. Нарешті, на дев’ятому місяці пандемії, ми побачили конкретику у вигляді пакету з чотирьох законопроєктів, внесених Президентом України для допомоги підприємцям. Хоча все це треба було робити ще навесні», – зауважила заступниця Голови Верховної Ради.

Олена Кондратюк наголосила, що люди, які мають власну справу, повинні отримати податкові канікули, виплати на догляд за дітьми, списання податкового боргу ще до запровадження нового локдауну, а не після.

«До кожного з них мають завчасно дійти кошти з 12 мільярдів гривень, які загалом пропонується виділити для підтримки бізнесу. Дуже гостро для малого бізнесу й ФОПів стоїть питання РРО. Їх запровадження треба щонайменше відтермінувати. Також необхіднонарешті скасувати безглузду в українських реаліях систему кешбек, яка суттєво ускладнює життя підприємцям», – переконана Олена Кондратюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова