Олена Кондратюк: Досить вже подвійних та м’яких формулювань щодо псевдовиборів до Держдуми країни-агресора РФ

Верховна Рада України має розпочати свою роботу цього тижня з чіткої позиції та заяви з вимогою не визнавати результати псевдовиборів до Держдуми країни-агресора РФ! 

Навіть, не беручи до уваги численні порушення і фальсифікації на цих виборах, ми не маємо права їх визнавати. Адже ці псевдовибори проводилися в анексованому Криму та на окупованих українських землях Донеччини й Луганщини.

Україна і Верховна Рада також не повинні визнавати представництво Держдуми країни-агресора в міжнародних організаціях, зокрема, в ПАРЕ та Міжпарламентському Союзі.

Маємо вимагати недопущення незаконно обраних на окупованих територіях України депутатів Думи до роботи в цих організаціях.

Це питання піднімалося мною, як представницею Верховної Ради, на всіх зустрічах високого рівня на Всесвітній конференції голів парламентів, яка пройшла у Відні. Треба покласти край сороміцькому потуранню агресору, яке ми бачимо шляхом легалізації цих виборів та подальшого визнання подібних депутатів в міжнародних структурах.

Ми, як Верховна Рада, вітаємо жорстку резолюцію Європарламенту про майбутні відносини з РФ. Парламент України так само має прийняти постанову з адекватною оцінкою цих «виборів». Досить вже подвійних та м’яких формулювань!

Олена Кондратюк, заступниця Голови Верховної Ради, народна депутатка від «Батьківщини», Facebook, 20 вересня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова