Олена Кондратюк: До виведення російських військ з окупованих територій – виборів не будеВибори в Донецькій та Луганській областях можливі лише за умови відходу російських військ та встановлення української межі кордону.

Таке переконання висловила заступниця Голови Верховної Ради, народна депутатка від «Батьківщини» Олена Кондратюк в інтерв’ю для «Радіо Свобода».

«Тут питання політичної відповідальності, чи можливо там проводити вибори, коли в нас є реально окупована частина території. І ця частина окупованої території – вимагає Російська Федерація в тристоронній робочій групі провести обов’язково вибори там. Ми вважаємо, що поки існує поділ цієї території – Донецька і Луганська області, поки зараз працюють цивільні й військові адміністрації, вибори зараз навіть на контрольованій частині проводити є неможливим. Поки не буде наведений лад в безпековому питанні, поки не відійдуть російська війська і не буде наша межа кордону так, як вона повинна бути, доти вибори там проводити просто немає раціональності», – наголосила Олена Кондратюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова