Олена Кондратюк: Для України особливо важлива підтримка європейських країн на міжнародному рівні

В умовах агресії проти України, маємо використовувати всі міжнародні платформи й майданчики для поширення інформації про нашу боротьбу, про наші втрати, для захисту нашого суверенітету і відстоювання свободи, та досягнення справжнього миру!

Одним з таких майданчиків стала традиційна конференція «Європа Карпат», що проводиться Сеймом Республіки Польща.

Дискусія в рамках «Європи Карпат», що проходить у містечку Красічин біля Перемишля, є важливою для пошуку й узгодження модальностей взаємодії держав Карпатського регіону як у контексті протидії сучасним викликам, так і розвитку співпраці у різних сферах.

І хоча традиційно мова тут йде про різні форми взаємодії країн Карпатського регіону, я запропонувала глянути на нашу взаємодію з точки зору спільної протидії гібридним загрозам, спільної безпеки та проведення успішних спільних економічних проєктів.

Серед партнерів, на мою думку, важливо було обговорити не лише питання нашої взаємодії, зокрема міжпарламентської, але й питання нашої спільної безпеки, адже сьогодні ніхто не застрахований від гібридної агресії: чи то політичної, економічної, гуманітарної чи збройної.

Тому тут у Красічині ми домовлялися про те, як зробити ефективнішим регіональне співробітництво, як повернути Україну до взаємодії у природному для нас просторі Трьох морів, як надати правову і соціальну допомогу українським трудовим мігрантам, як знаходити порозуміння і спільно протидіяти агресору.

Олена Кондратюк, віцеспікерка Верховної Ради, народна депутатка від «Батьківщини», Facebook, 23 лютого 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова