Олена Кондратюк: Діти мають повернутися до навчання там, де колективи шкіл на 100% вакциновані

Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет відреагував на моє публічне звернення, озвучене на Погоджувальній раді Парламенту, щодо неприпустимості закриття повністю вакцинованих шкіл! 

Міністерство освіти і науки офіційно рекомендувало відновити очне навчання у школах, де всі працівники вакциновані від коронавірусу. Про це йдеться в листі Міносвіти керівникам департаментів і управлінь освіти обласних та місцевих адміністрацій.

«На території регіонів, у яких встановлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки, освітній процес може здійснюватися в закладах дошкільної освіти, спеціальних закладах освіти та у 1-4 класах закладів загальної середньої освіти, а також закладах освіти, усі працівники яких мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації», – чітко наголосили в роз’ясненнях МОНу.

В окремих містах уже почали ухвалюватися рішення про відкриття шкіл, зокрема, у Києві. Звертаюся до керівництва всіх органів місцевої влади дотримуватися цих роз’яснень і відповідної постанови Кабміну! Діти мають повернутися до навчання там, де колективи шкіл на 100% вакциновані.

Олена Кондратюк, віцеспікерка Верховної Ради, народна депутатка від «Батьківщини», Facebook, 18 листопада 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова