Олексій Захарченко обговорив із представниками ENEMO вибори в Києві

Голова Київської міської організації «Батьківщина Молода» Олексій Захарченко зустрівся з представниками Європейської місії зі спостереження за виборами (ENEMO) Мілошем Антічем та Дубравкою Поповіч.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації ВО «Батьківщина».

Під час зустрічі учасники обговорили попередні результати виборів у Києві.

Олексій Захарченко розповів міжнародним спостерігачам про порушення, зафіксовані «Батьківщиною» під час голосування, підрахунку голосів та оформлення протоколів, про підкуп виборців, незаконну агітацію й підробку виборчих документів.

1 (3)

«Я особисто зафіксував порушення законодавства в день виборів. Викрив факт незаконної агітації кандидатом від партії «Солідарність» Тетяною Петренко на Оболоні. Викликав патруль поліції, який зафіксував факт правопорушення, й передав рекламні матеріали до райвідділу міліції», – зазначив він.

Міжнародні спостерігачі відзначили відкритість «Батьківщини» та постійну готовність до співпраці з міжнародними спостерігачами. Представники ENEMO попросили інформувати місію у разі виявлення нових фактів порушень.

«Вибори 25 жовтня пройшли переважно в спокійній обстановці й відповідно до міжнародних стандартів», – сказав глава місії ENEMO у Києві Златко Вуйович.

Водночас, за його словами, місія зафіксувала труднощі з друком бюлетенів, що призвело до того, що вибори не відбулися в Маріуполі та Красноармійську Донецької області.

Ще однією проблемою на виборах представники місії назвали недостатній рівень підготовки членів виборчих комісій, а також постійну зміну складу територіальних виборчих комісій через відкликання політичними партіями своїх представників.

Остаточний звіт місія підготує до кінця грудня.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова