Олексій Рябчин: Закон про ринок електроенергії ухвалено в традиціях часів Януковича

Голосування за закон про ринок електричної енергії продемонструвало, що «коаліція» і Голова парламенту підтримують монополістів, а не український народ.

Про це народний депутат фракції «Батьківщина» Олексій Рябчин заявив в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Вперше в історії українського парламентаризму спікер Андрій Парубій перервав розгляд законопроекту в повторному другому читанні, і не дозволив депутатам представити свої правки. Це при тому, що багато з цих правок мали достатню кількість голосів для проходження», – сказав він.

Зокрема, одна з правок Олексія Рябчина повинна була захистити від зростання цін на електроенергію міський електротранспорт – трамваї та тролейбуси.

«Ганебні дії, що відбулись у Верховній Раді, можна порівняти лише з голосуванням часів Януковича за антидемократичні закони 16-го січня. Тодішньому спікеру Рибаку партія сказала «треба» і він відповів: «Буде зроблено», – розповів парламентар.

Член фракції «Батьківщина» наголосив, що ухвалений закон призведе до збільшення вартості електроенергії для населення.

«З цією владою ми побудуємо не ринок, а базар. На жаль, ми маємо великі шанси, що закладена в закон модель призведе лише до того, що люди, малий та середній бізнес будуть платити більше. Водночас великі компанії, які мають своїх лобістів у вищих органах влади, отримують змогу, навпаки, платити менше. Це чергова спроба збагачення монополістів за рахунок українців», – обурився Олексій Рябчин.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова