Андрій Сенченко: Воєнний кабінет. Внутрішні секрети

Воєнний кабінет – не закритий клуб, де ділять посади. Це інструмент для спільної роботи в інтересах країни та її безпеки.

Спробував підрахувати, скільки разів за п’ять років війни Президент України прилюдно обіцяв відновити мир і повернути наші території.

На минулих виборах, на інавгурації, на кожне державне свято, з трибуни парламенту, під ялинку.

Загалом збився з рахунку, не вийшло.

Впродовж всіх цих років в якості єдиного плану дій нам пропонувалася руйнівна для країни «мінська формула», надиктована Путіним.

Навіть зараз, напередодні президентських виборів, інтелектуально дрібний політичний бомонд країни також виявився нездатним генерувати стратегії і плани дій.

Тим важливішою стала ініціатива Юлії Тимошенко, яка 30 жовтня вперше відкрито запропонувала українському народу Стратегію миру та безпеки, що дає відповіді на головні питання: Як відновити мир? Як повернути Крим і Донбас? Як убезпечити нашу країну на майбутнє?

З оприлюдненою стратегією кожен зацікавлений громадянин зміг ознайомитися в спеціальній серії публікацій.

Важливим і принципово новим для української політики стала як презентація стратегії відновлення повноцінного миру без територіальних і політичних поступок Кремлю, так і готовність політичного лідера до відкритого діалогу з суспільством з найгостріших питань.

Для того щоб реалізація оприлюдненої Стратегії миру та безпеки не буксувала на старті, створений Воєнний кабінет Юлії Тимошенко, завдання якого – підготувати законодавче забезпечення і програму практичних дій з її реалізації.

Воєнний кабінет – не закритий клуб, де ділять посади. Це інструмент для спільної роботи в інтересах країни та її безпеки.

У складі Воєнного кабінету працюють і формуються експертні групи по 59 напрямках, до кожної з яких ми запрошуємо фахівців і практиків за профілем групи, готових в інтересах країни поділитися своїми знаннями і досвідом. Завдання таких експертних груп – підготувати проекти необхідних законів, рішень уряду, указів президента та інших документів.

Увійти до складу експертних груп можна тут.

Всі підготовлені проекти будуть публікуватися на інформаційних ресурсах Воєнного кабінету. В обговоренні та доопрацюванні підготовлених проектів може взяти участь кожен громадянин.

Ознайомитися з матеріалами Воєнного кабінету Юлії Тимошенко і взяти участь в обговоренні можна на ФБ-сторінці або сайті http://militarycabinet.com.

Загалом, жодних секретів немає. Включайтеся в роботу.

Андрій Сенченко, член Політради партії «Батьківщина», лідер Всеукраїнського руху «Сила права», Обозреватель, 19 грудня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова