Олексій Рябчин візьме участь у Мюнхенському молодіжному форумі

Народний депутат від фракції «Батьківщина» Олексій Рябчин на запрошення Посольства Німеччини в Україні та Körber Foundation візьме участь у Мюнхенському молодіжному форумі, який проходитиме в рамках Мюнхенської безпекової конференції в Німеччині.

На молодіжний форум (Munich Young Leaders 2018) запрошено 25 видатних молодих представників із парламентів, державних установ, аналітичних центрів, ЗМІ та приватного сектора Німеччини, країн-членів НАТО, а також держав, що мають стратегічне значення для євроатлантичної спільноти.

Протягом трьох днів конференції (16-18 лютого) молоді лідери обговорять сучасні виклики та загрози міжнародного порядку в країнах Європи та у світі з високопоставленими учасниками Мюнхенської конференції з питань безпеки – Спецпредставником США щодо України Куртом Волкером, Радником Президента США з національної безпеки Гербертом МакМастером, Міністром оборони ФРН Урсулою фон дер Ляєн та іншими.

Мюнхенська конференція з безпеки відбувається щороку в Німеччині з 1963 року та є платформою для світових лідерів, європейських високопосадовців та політиків, де обговорюються актуальні проблеми у сфері безпекової політики сучасного світу.

Нагадаємо, що 16-18 лютого лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко та заступник Голови партії, голова комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря братимуть участь у Мюнхенській безпековій конференції.

Планується, що Юлія Тимошенко візьме участь у дискусіях та проведе низку двосторонніх зустрічей з лідерами, європейськими посадовцями та політиками.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова