Олексій Рябчин: Україна потребує інвесторів, а не військових з-за кордону

Для України батальйон англійських інвесторів буде значно кориснішим, ніж батальйон англійських військових.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Олексій Рябчин, виступаючи
в будівлі Британського парламенту в якості голови парламентської групи дружби з Великобританією з вітальним словом на честь десятирічного ювілею Українсько-Британського Сіті Клубу (Ukrainian-British City Club).

«Бізнесмени, які інвестують у країну, стають найкращими захисниками своїх вкладень і займатимуться адвокацією інвестицій перед своїми урядами», – сказав він.

Рябчин також запевнив, що український парламент завжди одностайно голосує за закони, які покращують бізнесовий клімат і забезпечують захист інвестицій.

ряб 1

«Історія з батальйоном англійських військових реальна. Кілька місяців тому, коли ми у складі делегації зустрічалися з нашими колегами з Британського парламенту і обговорювали можливу співпрацю, для мене стало одкровенням, що багато англійських депутатів, з якими ми зустрічалися, вважають, що ми чекаємо їх військової присутності на Донбасі», – розповів голова парламентської групи дружби з Великобританією.

За його словами, довелося переконувати, що це не стоїть на порядку денному, адже він жодного разу не чув такої постановки питання в Києві.

«Напевне, кремлівська пропаганда добре попрацювала в Лондоні, тож збільшується цінність міжпарламентського діалогу», – вважає Олексій Рябчин.

Народний депутат також повідомив у Facebook, що до кінця тижня перебуватиме в Лондоні в рамках проекту Британського посольства. Представник «Батьківщини» з колегами з енергетичного комітету вивчає особливості регулювання енергетики Великобританії.

Він також зазначив, що принагідно займається тут парламентської дипломатією і налагоджує зв’язки зі своїми колегами.

«До речі, це чудовий приклад, як держава допомагає своїм національним чемпіонам, організовує візити та інвестує в освіту та налагодження зв’язків. А ми тільки можемо ренту на видобуток газу в 70% встановити і виганяти інвесторів і західні компанії з нашого ринку», – наголосив Олексій Рябчин.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова