Олексій Рябчин: У коаліції немає голосів для вирішення важливих кадрових питань

У владної команди відчувається кадровий голод, а лава запасних для тих, хто звільняється, відсутня.

Про це розповів народний депутат від «Батьківщини» Олексій Рябчин в ефірі телеканалу «NewsOne».

«Наразі у коаліції немає голосів для вирішення важливих кадрових питань», – зазначив він відповідаючи на запитання ведучого про незакриті топ-посади у міністерствах та відомствах.

За словами парламентаря, після Майдану на різні посади приходили люди, які вірили, що за чинної влади вони не будуть втягнуті в старі корупційні схеми та зв’язки.

«На державних посадах в Україні вже встигли попрацювати європейці, американці, грузинська команда,  так звані «вінницькі», проте ситуація в країні не покращується. У владної команди відчувається кадровий голод, відсутня лава запасних для тих, хто йде зі своїх посад», – додав він.

Народний депутат від «Батьківщини» також додав, що нашій державі потрібні молоді спеціалісти з досвідом, які допоможуть змінити країну.

«Ми маємо в Україні багато порядних та професійних людей, які вміють працювати та мають бажання змінювати країну. Проте вони йдуть зі своїх посад, коли розуміють, що їх змушують працювати за мізерні зарплати та за тими самими схемами старої влади, які просто очолили інші люди», – підсумвав Олексій Рябчин.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова