Олексій Рябчин: Протидія «Північному потоку-2» – у фокусі адміністрації Трампа

Міністр енергетики США Рік Перрі запевняє, що протидія проекту «Північний потік-2» залишатиметься у фокусі адміністрації президента.

Про це народний депутат від «Батьківщини» Олексій Рябчин зазначив після зустрічі членів комітету ПЕК з Ріком Перрі.

За словами політика, американський міністр висловлював здивування, чому така велика й багата на ресурси країна досі залежить від російського газу, і запитував, чим ще США можуть допомогти Україні стати енергетично незалежними.

«На жаль, в нас багато газових олігархів, які сидять на сплячих ліцензіях і нічого не видобувають замість інвесторів із сучасними технологіями газовидобутку. І це попри те, що ми в Раді ухвалили низку законопроектів щодо прозорості видобувних галузей, змінили податковий режим, дозволили частину ренти залишати в регіонах й зробили велику кількість інших змін. Але якщо немає політичної волі, то що ти не роби, але газу ми не видобуваємо стільки, щоб припинити його купувати за кордоном», – переконаний Олексій Рябчин.

Він також зауважив, що, на жаль, за чинного режиму від України пішли всі великі світові енергетичні гравці та сервісні компанії. Олексій Рябчин висловив впевненість, що за нової влади відносини між нашою державою та США вийдуть на іншій якісний рівень.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова