Олексій Рябчин: Ми ухвалили закон про правовий статус зниклих безвісти

Щойно Верховна Рада віддала 238 голосів «ЗА» Проектт Закону про правовий статус осіб, зниклих безвісти» за мого співавторства.

Цим законопроектом ми врегульовуємо прогалини чинного законодавства в частині належного регулювання правового статусу осіб, зниклих безвісти, забезпечення правового регулювання відносин, пов’язаних з обліком цих осіб та їх розшуком, а також низку інших питань, які вже давно вимагали законодавчих змін.

Ми законодавчо визначаємо поняття «особа, зникла безвісти», запроваджуємо єдину систему обліку осіб, зниклих безвісти, передбачаємо право на пенсію на особливих умовах тощо.

Цей законопроект створений із врахуванням керівних принципів і модельних законів, розроблених Міжнародним Комітетом Червоного Христа, що містять ті базові норми, яки ми як держава маємо забезпечити своїм громадянам, які постраждали від дій країни-агресора.

Вдячний колегам по парламенту за плідну співпрацю, за активну роботу профільного комітету за головуванням та за позитивне голосування сьогодні в залі Верховної Ради України.

Олексій Рябчин, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 12 липня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова