Олексій Рябчин: На Вінниччині за Порошенка – одиниці

Тарифи, пенсії, зарплати, війна та протидія підкупу населення – ось, що турбує людей на Вінниччині. І скільки ще молодих й талановитих Юлія Тимошенко візьме до себе в команду після перемоги.

Цікаво, що тепер на Вінниччині мене знають як того депутат, «що виклав в фейсбук фото того бігборда про гарні дороги на тлі розбитої траси». Хоча заради справедливості зазначу, що в Калинівському районі дороги непогані.

Вже не дивує, що Служба Безпеки України дуже нервує, коли нардеп від «Батьківщини» приїжджає та спілкується з людьми на вотчині гаранта. Наші чисельні прихильники вже навіть звикли до цих дзвінків. Але маю сумнів, що саме це є раціональним використанням часу служби.

Відчуття від спілкування – люди за Тимошенко та Зеленського. Може тому, що саме в Калинівці зареєстрована одна з фірм 95 кварталу і є 4 платником податків в районі? За Порошенка – одиниці.

Продовжую розбиратись в позитивних і негативних аспектах медреформи та децентралізації на місцях. Дуже корисно спілкуватись з практиками в регіонах, щоб мати аргументи проти теоретиків в фейсбуці та на ефірах.

Дякую всій потужній команді «Батьківщина» Вінницька область за організацію цікавих зустрічей!

Олексій Рябчин, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 14 лютого 2019р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова