Олексій Рябчин: На Вінниччині – колосальна недовіра до нинішньої влади

Два останні дні працював «в полях» і знову на вже майже рідній Вінниччині.

Цього разу зустрічався з жителями та трудовими колективами міст Оратів, Немирів та Брацлав.

В Оратові взяв участь у заході-пам’яті Героям Небесної Сотні. Право слова мав тільки голова місцевої РДА, який не забув вчергове нагадати про заслуги президента в отриманні Томосу та змінах в Конституцію, та тамтешній учасник Революції Гідності, який не з’явився. Щоправда, як виявилося пізніше, його і не запрошували.

Також зустрічався з колективом заводу «Брацлав», що виготовляє сільськогосподарську техніку та обладнання, викладачами Немирівського професійного ліцею, працівниками санаторію «Авангард» та мешканцями району.

На кожній зустрічі я бачив колосальну недовіру нинішній владі. І це на Вінниччині, яку традиційно вважають вотчиною нинішніх глави держави та прем’єра. Найбільш болючі проблеми скрізь однакові: низькі пенсії, відсутність роботи та перспектив життя в селі та малих містах, погані дороги і звісно ж підвищені тарифи, які буквально витягують з кишень останнє.

Усіляко намагався донести основні постулати Нового курсу Юлії Тимошенко та показати той вихід із ситуації, який вона з командою бачить та збирається впроваджувати. Люди уважно слухають, задають питання, просять роздаткові матеріали. Особисті зустрічі допомагають головне – підвищити рівень довіри, тому що довго людям обіцяли золоті гори і не виконували цього. Треба це змінити!

Дякую всій чудовій команді «Батьківщина» Вінницької області за роботу на перемогу!

Олексій Рябчин, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 22 лютого 2019р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова