Олексій Рябчин: Коли 70% населення на субсидіях – це наслідок неправильної політики влади

Олексій Рябчин обурений тим, що в багатій на природні ресурси Україні близько 70% населення отримує субсидії. Це свідчить лише про одне – влада проводить неправильну тарифну політику.

Про це народний депутат від «Батьківщини» повідомив в прямому ефірі телеканалу «112».

Він пояснив, що субсидія – це відповідь на енергетичну бідність, яка ніяк не повинна стосуватись України.

«Енергетично бідними, наприклад, у Великобританії є лише 10-15% людей. Там високі платіжки, але й високі доходи. А в нас, у нашій багатій ресурсами країні, – 70% на межі енергетичної бідності», – зазначив політик.

Водночас він зауважив, що Україна має потенціал стати енергетичним хабом в Європі та забезпечувати населення послугами за обґрунтованою ціною.

«Енергетично бідним в Європі є те домогосподарство, де платіжка більша, ніж 15-20% сукупного доходу родини. Тоді держава призначає субсидію. Субсидії бувають двох типів: коли держава за тебе доплачує та коли вона ставить тобі енергоефективний котел, щоб знизилась сума в платіжках і ти зміг за неї оплатити», – сказав Олексій Рябчин.

Тож депутат від «Батьківщини» вбачає вихід із ситуації в запровадженні альтернативних джерел енергії, енергоефективності та підвищенні власного видобутку газу.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова