Олексій Рябчин: Це були найкрутіші 5 років мого життя

Зараз драйв від служіння Україні поступово змінюється трошки підзабутим адреналіном від нових викликів.

Хто мене знав до парламенту, підтвердить, що я завжди жартував над юристами. Раніше я вважав цю професію занадто нудною, скучною та монотонною. Визнаю – помилявся! У Бога є почуття гумору і мені випала нагода самому стати законотворцем.

У відповідь на цей виклик долі, мені вдалося стати автором 33 прийнятих законопроектів у різних галузях.

Я 10 років вчився і працював як зелений економіст, тому органічно підтримував розвиток зеленої генерації, енергоефективності, енергетичних кооперативів, електромобільності та посилення захисту довкілля. Завдяки нашим спільним зусиллям, українці купують найдешевші електрокари, заробляють гроші на енергосервісних контрактах та зміцнюють енергобезпеку країни.

Ніколи не забував, звідки я родом та що став депутатом завдяки проукраїнським мітингам в Донецьку. Тому пишаюсь підтримкою переселенців, переміщених університетів, прийняттям закону про протимінну діяльність. Кожного року завдяки нашим ініціативами 1,5-2 тисячі школярів з Донбасу й Криму переїжджають на вільну від мін та пропаганди територію за спрощеною процедурою.

Пишаюсь, що мені часто вдавалось об’єднувати ідеологічних противників, і за мої законопроекти голосували представники всіх фракцій і груп.

Прогнозую, що ті наші законопроекти, що не змогла розглянути ця Верховна Рада, будуть прийняті наступною – енергетичний омбудсмен, енергомодернізація промислових підприємств, подальший розвиток електромобільності, виборчих прав переселенців та багато інших. Із задоволенням передам всі напрацювання для подальшої реалізації!

Багато законопроектів ми розробили самостійно з моєю найкрутішою командою помічників. Ми власними руками імплементували європейські директиви в українське законодавство! Ми внесли більше 700 правок в 67 законопроектів, більшість з яких були враховані. А скільки крутих результатів ми досягли разом із активістами, урядовцями, експертами і бізнесом! Напевно, без підтримки громадянського суспільства я ніколи не досягнув би показника в 22% прийнятих законопроектів від зареєстрованих. Це один з найкращих показників серед опозиційних депутатів!

Без цієї підтримки, я б ніколи не зміг попасти у рейтинг «топ-10 законотворців-реформаторів», список «нових технократів української політики» та в перелік з «25 найбільш доброчесних депутатів Верховної Ради».

А ще ми створили МФО Зелена енергія змін, що займалось популяризацією екологічних, природоохоронних та кліматичних питань. Знайшли фінансування від Уряду Швеції та разом з UNDP Ukraine / ПРООН в Україні підіймали свідомість депутатів та українців. Це обов’язково дасть свої результати, навіть якщо це питання не було пріоритетом під час війни.

Я здобув неімовірний досвід парламентської дипломатії. Ми вивчали досвід Колумбії та Північної Ірландії з врегулювання багаторічних кривавих конфліктів. Я представляв Україну на найвищому рівні на багаточисленних форумах. Мені випала честь зустрітись і поспілкуватись з двома екс-, діючим і майбутнім Прем’єр Міністрами Великобританії, Віце-Президентом США, Президентом Канади, Королем Іспанії та багатьма іншими топ чиновниками та парламентарями, яких я раніше бачив тільки по телевізору!

Для того, щоб описати все що я дізнався про українську політику, я колись напишу мемуари. Але в мої 36 років матеріалу для бестселеру ще замало. Тому зараз гортаю цю сторінку, та планую цікаві сюжетні лініі нових, не менш крутих, розділів мого часопису.

Зараз у планах нарешті прочитати щось із того стосу книжок, що п’ять років дивились на мене із соромом.

Продовжити знімати мої електромобільні блоги Green Drive та популяризувати зелений та екологічний розвиток в Україні.

Випити відро кави та чогось міцніше із цікавими мені людьми. Пишіть та телефонуйте, вже можна не боятись відволікти від державних справ.

Відгуляти вечірку з моєю найкращою командою.

Та нарешті відпочити із моєю коханою Kristina Ryabchyna і малечею – скільки ж я заборгував їм уваги за ці роки!

Дякую моїм колегам-ЄвроОптимісти, які стали мені справжніми друзями поза Верховною Радою.

Також хочу подякувати мою команду Батьківщина та Юлія Тимошенко за досвід, поради, критику та спільну діяльність. Це єдина партія, яка 20 років знаходиться в український політиці, і стоїть на сторожі державницьких інтересів за будь яких конфігурацій.

Дякую всім, хто підтримував та переживав – затегати всіх не має можливості. Моя вдячність людям не має меж!

Вітаю всіх слуг народу із фантастичною перемогою і бажаю сумлінної праці задля розбудови української держави! Нехай у вас все вийде, і ця Рада стане кращою, ніж попередня, але гіршою, ніж наступна!

Завжди ваш, Олексій Рябчин:

Народний депутат України VIIІ скликання (2014-2019)

Голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Співголова групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії

Фракція Батьківщини

Донеччина

Олексій Рябчин, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 23 липня 2019р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова