Олексій Рябчин: Аграрне лобі ветує екологічні законопроекти у кабінеті президента

Прогресивні екологічні законопроекти ще з минулого року могли б працювати на користь громадян, якби не були заблоковані аграрним лобі.

Про це учора, 23 травня, з трибуни парламенту під час обговорення законопроекту № 6106 заявив народний депутат від «Батьківщини» Олексій Рябчин, передає INTV.

«Ми витрачаємо час парламенту на те, що могло би вже працювати на захист наших людей ще минулого року. Тому що ці законопроекти були заветовані Адміністрацією президента під впливом потужного аграрного лобі», – сказав він.

За словами народного депутата, екологічні законопроекти допомагають вирішити проблеми, пов’язані із забрудненням довкілля.

«Подивіться, наскільки потужні ці аграрні лобі, які можуть не лише ветувати ці законопроекти у кабінеті президента. Наприклад, ми як  фракція боремося проти продажу землі, а нам суди заблокували проведення референдуму з цього приводу», – відзначив він.

Олексій Рябчин наголосив, що такі європейські закони захищають порядних інвесторів і спрямовані на те, щоб збалансувати інтереси громади з інтересами великих бізнесів, «які не бажають вкладатися в екологію, які засмічують довкілля, роблять скотомогильники через що страждають люди».

Проект Закону про стратегічну екологічну оцінку  № 6106, співавторами якого є народні депутати від «Батьківщини» Олексій Рябчин та Ігор Луценко, Верховна Рада ухвалила за основу, за проголосував 231 народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова