Олексій Кучеренко: Запропонований проєкт бюджету 2021 – це утопія, відірвана від реального життя людей

На 2021 рік влада пропонує державний кошторис, що не відповідає потребам людей і можливостям країни.

На цьому наголосив кандидат на посаду міського голови Києва від «Батьківщини» Олексій Кучеренко під час обговорення документа у Верховній Раді.

«Запропонований урядом проєкт бюджету на наступний рік – це утопія. Розрахунки уряду взяті просто «зі стелі». Відсутня бюджетна декларація, не затверджена програма діяльності уряду, відсутня офіційна заява МВФ про підтримку бюджету, незрозумілий і утопічний макропрогноз зростання», – зазначив народний депутат.

Головне ж, за словами Олексія Кучеренка, що проєкт бюджету відірваний від реального життя громадян. Зокрема, він не передбачає ресурсів на підтримку модернізації по зелених тарифах, а це зрештою може призвести до нового підвищення цін на електроенергію.

«Чому тоді ви скорочуєте субсидії майже на чотири мільярди гривень? Чи врахували ви все це?» – звернувся Олексій Кучеренко до міністра фінансів.

«Ухвалювати документ у наданому вигляді – неприпустимо. Раджу урядовцям не ганьбитися, самим зняти його з розгляду і прийти наступного разу до парламенту з реальним кошторисом, який справді потрібен українцям», – закликав Олексій Кучеренко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова