Олексій Кучеренко: Влада вперто не хоче чути фахових пропозицій

Замість того, щоб зібрати провідних фахівців в енергетичній і житлово-комунальній сферах та разом розробити ефективний план дій задля виходу з кризи, владна команда звинувачує у провокаціях тих, хто наважується говорити про справжній стан справ у країні.

Про це заявив під час брифінгу народний депутат від «Батьківщини» Олексій Кучеренко.

«В ситуації, коли ми послідовно і фахово звертали увагу на провальну підготовку до опалювального сезону, незрозумілою була позиція президента і його команди. Замість того, щоб запросити на робочу зустріч професійних людей, які є і в нашій команді, і багато інших фахівців, та спільно провести об’єктивний аналіз ситуації і розробити план дій, ми чуємо суцільні звинувачення в провокаціях», – обурився народний депутат.

Парламентарій зауважив, що саме завдяки наполегливості команди «Батьківщини» вдалося змусити владу вирішувати питання з нестачею запасів вугілля на складах.

«Наші професійні депутати й експерти першими в країні звернули увагу на повний провал з підготовки запасів вугілля. І якби ми своєчасно не почали ефективно критикувати владу, то не було б останніх звернень президента до суспільства про те, як він очолює процес із доставкою вугілля», – наголосив Олексій Кучеренко.

На його переконання, владна команда не контролює ситуацію в енергетиці й комунальній сфері. Позаяк, за його словами, найперше, з чого потрібно почати наводити лад – це повний аудит НАК «Нафтогаз».

«Допоки не буде повної прозорості в системі «Нафтогазу», нас будуть дурити всілякими меморандумами, платіжками і непрозорими тарифами, які називають ринковими. Нам треба провести об’єктивне й прозоре визначення собівартості українського газу та його запасів, проаналізувати тарифну політику відносно населення і теплокомуненерго, а також встановити відповідальність для наглядових рад і голів правління», – резюмував Олексій Кучеренко.

Нагадаємо, ще в жовтні Юлія Тимошенко представила план невідкладних заходів, які б дозволили країні уникнути кризи та спокійно пройти опалювальний сезон.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова