Олексій Кучеренко: Українці мають знати, чому їм перепродають газ у 8 разів дорожче, ніж він коштує

Влада покриває корупційні оборудки «Нафтогазу», який заробляє надприбутки на українських родинах. «Батьківщина» вимагає публічний звіт про перепродаж українського газу громадянам увосьмеро дорожче, ніж він коштує, та негайного зниження тарифів.

Про це під час брифінгу заявив народний депутат від «Батьківщини» Олексій Кучеренко.

«Нещодавно ми всі чули, як бадьоро звітував прем’єр-міністр про «повну готовність України до опалювального сезону», про те, що ніяких проблем взагалі немає. Але чомусь Асоціація міст України, підприємства теплокомуненерго, комунальні профспілки звертаються до уряду, президента й Верховної Ради з благанням негайно втрутитися в ситуацію, погрожуючи зривом запуску опалювального сезону, відсутністю грошей та майбутнім страйком», – зазначив Олексій Кучеренко.

Водночас, за його словами, дуже важливою є нещодавня інформація, яку оприлюднив головний виконавчий директор НАК «Нафтогазу» Отто Ватерландер. Виявляється, видобуток українського газу коштує близько 1 гривні за кубічний метр.

«Юлія Тимошенко вже оголосила позицію та вимоги фракції «Батьківщина». Вони полягають у тому, що треба ініціювати створення тимчасової слідчої комісії, щоб вона після перевірки всіх даних представила для українців публічний звіт тут, у парламенті. Українці мають право знати, чому їм перепродають газ у 8 дорожче, ніж він коштує. І неодмінно потрібне оприлюднення держаудиту, який було проведено минулого року, але результати якого були приховані на вимогу СБУ та інших правоохоронних органів», – наголосив нардеп.

Він також додав, що «Батьківщина» вимагає виставлення розумної ціни на газ для українців за формулою «собівартість плюс рентабельність 30%». Для цього команда підготувала відповідний законопроєкт №4680.

Нагадаємо,  у своєму виступі з трибуни Верховної Ради Юлія Тимошенко закликала зупинити свавілля влади та знизити тарифи для населення.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова