Олексій Кучеренко: Твердження останніх років стосовно успішної реформи ринку газу – суцільна маніпуляція та маячня

Цифра 6 гривень 99 копійок за кубометр газу взята просто «зі стелі» – це головний висновок тарифного безладу в країні. Ринкова ж ціна газу повинна бути в рази меншою.

Таке переконання висловив народний депутат від «Батьківщини» Олексій Кучеренко у своєму дописі на сторінці Facebook.

«Зрозуміло, що цифра 6,99 грн за куб взята «зі стелі». Це як цінники в магазинах при розпродажу в чорну п’ятницю – ціна має бути з точки зору маркетингу не 7,00, а 6,99. Вийшло б більше людей на вулиці – було б 5,99. Перекрили б дороги по всій країні – з’ясувалося б, що найбільш «ринковою» ціною є 4,99. Можна і до 3,99 дотиснути, звісно. Але питання не в ціні, вірніше –  не тільки в ній одній», – зауважив політик.

За словами Олексія Кучеренка, очевидним є те, що переконання останніх років стосовно успішної реформи ринку газу – це суцільна маніпуляція та маячня.

«Є центр збору величезних грошей – «Нафтогаз», який давно вже перетворився з виробничої газовидобувної та газотранспортної компанії в компанію «газоперепродажну». Причому, «продажну» в глобальному сенсі.

Грошей, які він заробляє на перепродажу нам з вами нашого з вами газу, з головою вистачає на купівлю «офісів» чи «адміністрацій», політиків, експертів, заморських лобістів, ЗМІ та ще й на переказ мамі лишається. І непогано лишається, до речі», – обурився народний депутат.

Олексій Кучеренко переконаний, що передусім ліквідація газового монополіста допоможе розв’язати проблему з непомірними тарифами, які постійно зростають.

«Одночасно, всі кругом в збитках та боргах – споживачі, ТКЕ, ТЕЦ, ГТС, облгази, бюджети. Коли й чим це закінчиться – поки не зрозуміло.  Тим більше, що є далекий, але дуже близький МВФ, з яким ще ніхто не домовився про тимчасові обмеження «ринкової» ціни. Але точно нічим хорошим воно не закінчиться, поки ця зараза буде існувати. І справа не в «Коболєвих» або «Вітренках», які просто передаються як естафетна паличка при зміні влади – справа в самій заразі, яка має бути ліквідована», – підсумував Олексій Кучеренко.

Як повідомлялося раніше, «Батьківщина» вимагає зниження ціни на газ для українців утричі, адже люди не повинні платити за непрофесійність уряду та жадібність «Нафтогазу».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова