Олексій Кучеренко: Потрібно припинити тарифне свавілля й дати людям газ за його справжньою ціною 

Сьогодні в Україні немає ніякого ринку газу, це розуміють і європейці. Замість ринку приймаються та підписуються «тарифні» меморандуми, які не несуть жодної цінності. 

На цьому наголосив народний депутат від «Батьківщини» Олексій Кучеренко під час спілкування у Верховній Раді з міністром енергетики.

«Підписані меморандуми не мають жодної ваги. Натомість є закони України, є Конституція. Абсолютно законним виходом було б прийняття механізму покладання спеціальних обов’язків та підрахунок собівартості. Тому головне питання – чому ви взяли сміливість перепродавати газ ціною в 1 гривню по 7,42 для українського споживача?», – зауважив Олексій Кучеренко.

Як повідомлялося, команда «Батьківщина» вимагає негайно винести на розгляд парламенту законопроєкт №4680, який дасть українським родинам український газ, собівартість видобутку якого становить 1 гривню. Крім того, команда «Батьківщини» наполягає на створенні ТСК, яка розслідує корупцію у «Нафтогазі» і з’ясує, хто заробляє мільярди на злиднях людей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова