Олексій Кучеренко: Мінські домовленості – це пастка для суверенітету та незалежності України

Мінські домовленості виконати неможливо – їх потрібно переглядати.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Олексій Кучеренко в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Ніхто сьогодні не знає, як реалізувати Мінські домовленості. Я розумію також керівництво зовнішніх країн. Адже вони кажуть, що їх не цікавить, як ці домовленості будуть виконуватися. Бо керівництво України взяло на себе ці зобов’язання. Вони намалювали свою глобальну модель миру, в якій Україна мусить виконати Мінські домовленості», — зазначив Олексій Кучеренко.

Парламентар вважає, що влада вже давно мала б окреслити свою позицію щодо Мінських домовленостей, прийняття яких передбачає внесення суттєвих змін до Конституції та законів.

«Нинішній владі потрібно було ще два-три роки тому визначити свою позицію щодо Мінських домовленостей. Зараз ми можемо проаналізувати й побачити, що три роки тому в уряді не було нікого, хто б міг вигадувати та реалізовувати такі рішення», – вважає Олексій Кучеренко.

Нагадаємо, що Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що вийти з глухого кута, в якому сьогодні опинилася Україна, допоможутьдопоможуть Будапештський меморандум, який дозволить організувати дієві переговори, та Уряд національної єдності, що зміцнить державу зсередини.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова