Олексій Кучеренко: Керівник «Нафтогазу» повинен повернути державі безпідставно отриману премію

Глава НАК «Нафтогаз» Андрій Коболєв, згідно з актом перевірки Держаудитслужби, зобов’язаний повернути свою премію у розмірі 228,8 мільйона гривень. Два суди підтвердили це.

На цьому наголосив народний депутат від «Батьківщини» Олексій Кучеренко у дописі на своїй сторінці Facebook.

Політик нагадав, що у 2018 році, при відсутності затвердженого урядом фінансового плану, порушуючи постанову Кабінету Міністрів України № 899 та Колективний договір для голови правління «Нафтогазу» було виплачено премії у розмірі 228 мільйонів 834 тисячі гривень, чим заподіяно збитків на зазначену суму. Це було встановлено Держаудитслужбою на підставі акту ревізії від 27.12.2018 №05-21/6.

Олексій Кучеренко також зауважив, що Держаудитслужба листом від 20.02.2019 № 05-14/92-2019 направила для НАК «Нафтогаз України» вимогу про усунення порушень щодо цієї премії.

У свою чергу, зазначив політик, «Нафтогаз» оскаржив вимогу Держаудитслужби в судовому порядку, але і суд першої, і апеляційної інстанцій залишив в силі вимогу Держаудитслужби.

За словами народного обранця, попри вимогу Держаудитслужби та програні суди, керівник Нафтогазу так і не повернув 228,8 мільйона гривень безпідставно виплаченої премії.

 «Після рішення апеляційної інстанції щодо неправомірності виплати для керівника Нафтогазу 228,8 млн грн премії минуло вже більше пів року, але до цього часу Національне антикорупційне бюро України не передало до Антикорупційного суду справу щодо неправомірності виплати премій у НАК «Нафтогаз України», – зазначив Олексій Кучеренко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова