Олексій Кучеренко: Епоха жадібності триває – гроші з кишень українців і надалі перекачують в гаманці посадовців

На найближчому засіданні наглядової ради НАК «Нафтогаз» всупереч Статуту планується ухвалити рішення про продовження контракту з Андрієм Коболєвим.

Народний депутат від «Батьківщини» Олексій Кучеренко звернувся до новопризначеного прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з вимогою втрутитись у ситуацію.

«Операція по повному виведенню «Нафтогазу» з-під державного контролю запущена! І відсутність на цей момент Міністрів економіки та енергетики абсолютно не випадкова. Користуючись моментом зміни уряду, в «Нафтогазі» вирішили провести «спецоперацію» по продовженню контракту з Андрієм Коболєвим без відповідного рішення Уряду», – обурився народний депутат.

Олексій Кучеренко звернув увагу на те, що згідно з чинним Статутом «Нафтогазу» рішення про обрання, звільнення, відсторонення голови або члена правління ухвалює винятково Кабінет Міністрів України. Хоча протягом 2019 року «Нафтогаз» у судовому порядку намагався позбавити український уряд цього винятково права – однак суд позов не задовольнив.

«В тому, що наглядова рада вчинить це протиправне рішення і продовжить контракт з Коболєвим, можна не сумніватись. Адже в січні цього року члени наглядової ради без рішення уряду вже змінювали склад правління «Нафтогазу» і прийняли до складу правління двох іноземних громадян. Кабміну варто терміново втрутитись в ситуацію. Приміром, до 16 березня прийняти рішення про припинення повноважень членів наглядової ради «Нафтогазу», – зауважив Олексій Кучеренко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова