Олексій Кучеренко: 90% відповідальності за енергетичну кризу несе НКРЕКП

Зараз в зв’язку з катастрофічною ситуацією на всіх без винятку «ринках» в Україні розгортається традиційна національна гра – знайди «крайнього» та перекинь на нього відповідальність.

Неодноразово казав і ще раз повторюсь: 90 відсотків відповідальності за повний провал однозначно несе «регулятор» – НКРЕКП.

Тепер – наглядний приклад, як працює «незалежний» самопроголошений регулятор і уряд без міністра.

Борги на ринку електроенергії та газу уже давно перевищили 200 млрд грн. Це більше, ніж держава виділяє на всю медицину на рік!

Тільки «Нафтогаз» назбирав 81 млрд гривень боргів за газ. Заборгованість населення за газ, тепло і світло – 61 млрд гривень.

На ринку електроенергії катастрофа такого розміру, що ми за 10 років не розпутаємо клубок боргів, який створили регулятор з урядом і монобільшістю за 1 рік.

Гарантований покупець – постачальник електроенергії для населення – за рік свого існування накопичив майже 35 млрд гривень боргів.

Уже зараз можна говорити, що він ніколи цей борг своїми силами не зможе погасити.

Всі ці борги – це результат роботи нелегітимного регулятора НКРЕКП, який мав бути розігнаний ще рік тому. Чим більше ми будемо тримати цих самозванців при владі – тим у більшу прірву будемо падати.

Олексій Кучеренко, депутат від «Батьківщини», Fаcebook, 10 лютого 2021 року

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова