Олександра Кужель: Закон про ТСК потребує негайного ухвалення

Закон про ТСК має стояти першим на порядку денному наступного тижня.

На цьому наголосила народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель в ефірі каналу «112 Україна», коментуючи низку трагічних  подій, що відбулись останніми днями.

«В умовах, коли силові органи не справляються з покладеними на них функціями, парламент має законодавчо унормувати інститут парламентського розслідування. В Україні просто страшно стало жити. Кожен день замах, кожен день вбивство, ми третій рік живемо практично в стані війни. Це говорить про те, що на злочин відсутнє покарання: ми не побачили покарання тих, хто вбивав на Майдані, ми не побачили покарання вбивць журналістів», – зазначила вона.

За словами Кужель, ми повинні покласти край вбивствам і збройним нападам, що охопили країну та залишаються безкарними.

«Давайте ми, депутати, дамо слово взяти всі справи під депутатський контроль і кожен, хто скоїв злочин, буде покараний», – закликала своїх колег Олександра Кужель.

Політик наголосила на тому, що терміново треба ухвалити закон про ТСК і робити серйозні висновки, відкинувши партійні розбіжності, бо в таких питаннях  дійсно «немає правлячої коаліції, опозиції, а є безпека нашого народу».

Водночас депутат від «Батьківщини» зазначила, що на її думку, ухвалення закону про ТСК свідомо блокується пропрезидентською більшістю, оскільки, маючи дієвий механізм, парламентарі зможуть розслідувати і діяльність монополій, і роботу фонду гарантування вкладів, до прозорості якої є безліч претензій.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова