Олександра Кужель: Позачергові вибори – це інструмент для зміни антиукраїнської політики влади

Позачергові вибори – це інструмент для зміни антиукраїнської політики, яку зараз проводить влада, на політику суспільного добробуту.

На цьому в ефірі телеканалу «ZIK» наголосила  народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель.

«Так далі жити неможливо. Краще вже померти!» Саме такі настрої українців я побачила під час робочої поїздки до Дніпропетровської області», – повідомила вона.

Така ситуація, на думку Олександри Кужель, є наслідком політики, що проводиться зараз, – так звана медична реформа, пенсійна, реформа фінансового сектору, що відібрала в українців усі гроші, несправедливі комунальні тарифи.

За словами політика, сьогодні ненависть до влади настільки велика, що люди виходять на протести не за певних політиків, вони виходять висловити свій протест діям чинної влади.

«Ніхто і ніколи не знає, коли закінчується терпіння в народу і вони виходять на вулиці. Ніхто не знає, що буде останньою краплею. За два дні до початку революції в Румунії, яка призвела до падіння режиму Чаушеску та його фізичної страти, румунська влада  була на 100% впевнена в своїй силі та монолітності», – нагадала політик.

Насамкінець Олександра Кужель зазначила, що «Батьківщина» наголошує на тому, що заради збереження держави, її єдності, для запобігання потрясінь та народних протестів необхідно провести позачергові вибори.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова