Олександра Кужель: Кадрова політика президента Порошенка є провальною

Кадрова політика влади є провальною: на керівні посади призначаються люди, які є особисто лояльними до президента, які здатні виконати будь-який, навіть незаконний наказ.

Про це в ефірі телеканалу «NewsOne» сказала народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель.

Вона переконана, що професійна та відповідальна людина ніколи не заплямує свою репутацію, ніколи не виконуватиме незаконні доручення.

«Хто під час війни в країні очолює «Укроборонпром»? Людина, яка була офіційним дилером корпорації «Богдан» Порошенка на Херсонщині. Хто очолює НКРЕКП? Людина, яка торгувала цукерками «Рошен». І подібна ситуація в будь-якому напрямку – аграрному, економічному, енергетичному. Це і є політика президента», – обурилася парламентарій.

Олександра Кужель наголосила, що Порошенко не призначає спеціалістів, він призначає зручних людей, робить акцент не на професійності, а на лояльності до себе.

Подібна політика призначення, як зауважила депутат від «Батьківщини», поширюється і на МОЗ, і на НБУ. Вона нагадала, що під час робочої поїздки до Данії, в ЮНІСЕФ, стало відомо про злочинну недбалість в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун у сфері закупівлі вакцин. Зокрема, йдеться про те, що Україна перерахувала ЮНІСЕФ майже 24 млн дол. на закупівлю вакцин для дітей, ліків проти гепатиту, ВІЛ та туберкульозу, але через дії МОЗу ці ліки так і не надійшли в Україну. До НАБУ було спрямовано звернення з викладенням всієї інформації та з пропозицією  розпочати розслідування, додала Кужель.

«Я не тільки вважаю, що пані Супрун не має права працювати на цій посаді, я вважаю, що просто звільнити її недостатньо. Має бути покарання за її дії. Аналогічно і у випадку з Валерією Гонтаревою. Усе це – відповідальність президента, бо він їх призначає, покриває і має розділити з ними всю відповідальність», – підсумувала вона.

Читайте також:

«Батьківщина» вимагає 21 грудня розглянути в Раді відставку Гонтаревої та призначити нового голову НБУ

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова