Олександра Кужель: Брати з людей додаткову плату при розрахунках за комунальні послуги неприпустимо

Завдяки принциповій позиції «Батьківщини» наступного тижня спікер парламенту пообіцяв внести до порядку денного законопроект №4631, який забороняє банкам та відділенням «Укрпошти» брати з українців додаткову плату при сплаті комунальних платежів.

Про це в ефірі каналу NewsOne повідомила народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель.

Політик наголосила на тому, що законодавча ініціатива «Батьківщини» щодо неприпустимості додаткових платежів при сплаті за комунальні послуги підтверджена звітом Антимонопольного Комітету України.

«Антимонопольний Комітет на мій лист провів розслідування і написав, що це є незаконно, адже ця сума вже включена в тариф», – пояснила депутат.

Олександра Кужель зазначила, що, можливо, для когось ці 300-500 грн., які громадяни переплачують при розрахунках за комунальні послуги, не є критичними. Але для звичайних людей це є неприйнятним, адже накладає на них додатковий фінансовий тягар.

Тож народний депутат закликала колег по парламенту підтримати  законопроект, підготовлений членами фракції «Батьківщина»№4631.

Олександра Кужель також зазначила: зважаючи на потужне банківське лобі у Верховній Раді, голосування може бути вкрай складним.

Тому представниця «Батьківщини» звернулась до виборців з проханням тиснути на своїх депутатів-мажоритарників з вимогою віддати голоси на підтримку потрібної законодавчої ініціативи.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова