Олександра Кужель: «Батьківщина» закликає депутатів не знищувати підприємництво в Україні

Фракція «Батьківщина» закликає народних депутатів Верховної Ради не голосувати за закони, які знищують підприємництво в Україні.

Про це з парламентської трибуни заявила депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель.

Вона закликала парламентарів пригадати, що вони є слугами народу.

«Учора до парламенту прийшла жінка з іконою і зверталась вже не до влади, а до Бога. Вона просила: «Господи! Допоможи зберегти підприємців, які годують свої сім’ї», – наголосила Олександра Кужель.

За словами депутата від «Батьківщини», сьогодні підприємці, які вийшли під стіни Верховної Ради, протестуючи проти ухвалення закону про впровадження касових апаратів, закидають політикам: «Скажіть, у Небесній сотні є хоч один політик? Є хоч один великий бізнесмен або олігарх? Там середній бізнес, який прийшов, щоб привести вас всіх до влади. Чому кожна влада приходить і вважає необхідним задавити малий і середній бізнес? Чому ви не починаєте з монополістів?»

Олександра Кужель також повідомила, що відсьогодні набрав чинності закон про ліцензування.

«400 видів діяльності відсьогодні страждає. Вони вийшли захищати власні родини, які годують, годують найнятих працівників! Скажіть, ви створили всі разом хоч одне робоче місце? Після того, як прийшли до влади, вам треба тільки руйнувати!» – заявила політик.

Вона також наголосила на тому, що фракція «Батьківщина» послідовно відстоює захист малого і середнього  бізнесу.

«Це те, з чого починається демократія! Не з олігархів, не з міністрів і прем’єрів, а з простої людини, якій потрібно дати можливість працювати», – пояснила Кужель.

За її словами, вчора на засіданні Ради коаліції лунали пропозиції щодо касових апаратів, зокрема пропонувалось передбачити мільйон обігових коштів для підприємців, які не мають змоги встановити касові апарати.

«Ви знаєте, що з цього мільйона 200 тис грн – монополісту Ахметову за електроенергію, орендну плату, податки державі, на заробітну плату, зарплата найманим особам і вартість товару. Скажіть, ви рахували все це? Ви хочете продовжити експеримент, якого сьогодні у світі немає, окрім Азербайджану, – адміністрування ПДВ-рахунків… Скажіть, у вас стоїть завдання, щоб економіка України повністю загинула?» – сказала Кужель.

Народний депутат наголосила на тому, що фракція «Батьківщина» закликає парламент схаменутися, «бо це не тільки питання, за що ви голосуватимете, це вже питання, як ви будете дивитись в очі тим людям, які вас обрали?»

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова