Олександр Трохимець: Раджу всім спокійно дочекатися інавгурації президента Тимошенко

Дуже часто чую від людей, які вважають, що вони мають доступ до інформації з певних кіл або ж просто різних мислителів і політичних «експертів», що «там» вже домовились. І що внаслідок цих домовленостей Юлія Тимошенко програє президентські вибори у 2019 році.

«Переможці» виборів президента теж міняються. Спочатку це був діючий президент Порошенко, потім Вакарчук, Безсмертний, а тепер – Гриценко.

Цілком зрозуміло, що сьогодні є всього два кандидати на пост Президента України – Юля і #АбиНеЮля. І от шапку другого приміряють всім, щоб визначитись, хто ж все таки здатен хоча б конкуренцію Тимошенко скласти.

Звичайно, Президент Тимошенко багатьох не влаштовує. Не влаштовує тих, хто звик роками жити в «договорняках», «пиляти» бюджет, наживатися на простих українцях. Не влаштовує навіть не тому, що легкі «заробітки» закінчаться, а тому, що за все доведеться відповісти.

Але чи здатні казнокради домовитись, щоб завадити Юлії Тимошенко навести лад в країні, маючи повноваження президента? Подивіться на сьогоднішню Україну! Половина посад – в.о. та т.в.о. Не працює жоден державний орган, державне чи комунальне підприємство. Групи та групки, намагаючись обманути одна одну, паралізували економіку! І ви дійсне вірите, що вони здатні про щось домовитись?

Тим часом, дякуючи позитивній і конструктивній риториці, рейтинг Юлії Володимирівни невпинно зростає і має ще потенціал. Тому всім прихильникам «теорій змови», «аналітикам» та «експертам» раджу спокійно дочекатися інавгурації Президента Тимошенко!

Олександр Трохимець, офіційний представник Юлії Тимошенко у «тарифних» судових процесах проти уряду та НКРЕКП, Facebook, 17 серпня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова