Олександр Трохимець: Почесна опозиція

Сьогодні в Україні чи не кожен політик або партія намагаються зарахувати себе до опозиції. Мовляв, ми за народ, а от влада – антинародна. І «реформи» також тільки погіршують життя людей.

Рейтинг опозиційності вже можна робити.

А потім дивишся: ті, хто вчора був в опозиції, урядовий законопроект протягує у Верховній Раді. Каже, що це державницька позиція. А державницького в урядових чи президентських законопроектах ще менше, ніж опозиційності в таких опозиціонерах!

Відкриваєш пост «опозиційного» народного депутата, а він (чи вона) пише, що українську газотранспортну систему треба терміново передати в управління іноземцям. Разом з прибутками від транзиту газу в Європу, до речі! Дуже «державницька» позиція!

Facebook заповнений селфі опозиційних депутатів з послом ЄС в Україні, який ще вчора назвав ідіотами тих, хто не бачить реформ в Україні.

48 млн українців мав на увазі.

Згадується анекдот про чукчу, якому пропонували стати «почесним академіком». На що чукча відповів – по парним дням буду академіком, а по непарним – «моя будєт рибу ловіть, однако!» Так і наші «опозиціонери» – по парним вони опозиція, а по непарним вони будуть «реформи» штовхати! І блазнювати перед колонізаторами!

Шановні політики! Якщо ви дійсно займаєте державницьку позицію, то в ній головне – це національні інтереси! А в слові «опозиція» коренем є ПОЗИЦІЯ!

Займіть позицію – чітку та зрозумілу!

Олександр Трохимець, офіційний представник Юлії Тимошенко у «тарифних» судових процесах проти уряду та НКРЕКП, Facebook, 2 березня.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова