Олександр Трохимець: Кабмін затягує судову справу по ціні на газ

Після більше, ніж річної перерви у судовому засіданні у тарифній справі Тимошенко проти Кабміну щодо ціни на газ, суд повернувся до розгляду справи.

Нагадаю, що перерва була обумовлена в зв’язку з проведенням судово-економічної експертизи «економічно-обґрунтованої» ціни газ, яку встановив Кабінет Міністрів України в 2016 році за формулою «Дюсельдорф+».

Глибина експертного дослідження та обґрунтованість ціни документами від Кабміну та Мінекономрозвитку – це окрема історія, яка у майбутньому ляже в основу кримінальної справи проти авторів сумнозвісного підвищення ціни на газ.

8 травня представники Кабміну заявили клопотання про… відвід суддів. На їх думку, головуючий суддя Євген Аблов та суддя О.М. Чудак не можуть розглядати дану справу.

Очевидно, що Кабміну не сподобалась принципова позиція Євгена Аблова в лютому 2017 року щодо необхідності проведення судово-економічної експертизи, оформлена в окрему думку. Саме в окремій думці суддя Аблов Є.В. вказав, що Кабмін не подав ЖОДНОГО документу, який би обґрунтовувати хоч якусь ціну на газ.

Не було цих документів і в судових експертів! Хоча відповідний запит вони робили до Кабміну.

Клопотання про відвід суддів має на меті те ж саме, що й усі дії Кабінету Міністрів – затягування часу. Тут вони ще на 2-3 тижні затягнуть справу, яка вже розглядається 2 роки.

Така поведінка Кабміну лише черговий раз підтверджує сильну правову позицію сторони Юлії Тимошенко у суді та їхнього страху перед самим судом.

Ми віримо у неупередженість суддів Аблова Є.В., Мазур А.С. та Чудак О.М. Впевнений, що саме ці судді винесуть правове рішення, чим поставлять жирний хрест на сумнозвісній «газовій реформі Гройсмана» та увійдуть в історію України!

Олександр Трохимець, офіційний представник Юлії Тимошенко у «тарифних» судових процесах проти уряду та НКРЕКПFacebook, 10 травня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова