Олександр Трохимець: Дюсельдорф віддаляється від Києва

Вже який місяць точаться дискусії, на скільки ж підняти ціну на газ для населення.

Уряд Гройсмана, так і не спромігшись пояснити формулу «Дюсельдорф+», введену ним особисто в 2016 році з голосу на засіданні Камбіну, намагається придумати нову! І на цей раз не просто формулу – а СПРАВЕДЛИВУ, щоб і МВФ задоволений був, і українці з голоду не вмерли.

Устами недолугого віце-прем’єра Павла Розенка уряд намагається вкотре обдурити українців, розказуючи нам про «пошук нової формули ціни на газ». До того ж Кабмін, «Нафтогаз», «Укргазвидобування» приховує вихідні дані для розрахунку будь-якої формули – собівартість видобутку та закупівельні ціни імпортного «неросійського» газу.

Нам розказують, що ми не купуємо російського газу, бо ми не купуємо його у Росії. Але насправді це не так! Україна купує російських газ у країн Європи, які не видобувають жодного кубометру! Звідки ж він береться в Європі?

Очільники «Нафтогазу» кажуть, що газ не пахне! Але, очевидно, для них не пахне не газ, а ті шалені прибутки, які вони отримують, обдираючи платоспроможних українців і державний бюджет у вигляді субсидій.

Очільники «Нафтогазу» кажуть, що це ж чудово, що державний нафтогазовий холдинг є таким прибутковим! Але чи перестає бути злодієм той, хто грабує нас в державній уніформі?

Сьогодні вже не вигідно бути приватним олігархом – набагато швидше збагатитися на державній посаді.

І от тепер, маючи захмарні зарплати в «Нафтогазі», виписуючи собі сотні мільйонів у вигляді премій, ці енергетичні вампіри заявляють, що треба ціну на газ… підвищити десь на 68% – до 11 000 грн.

Віртуальний Дюссельдорф, з якого нам «постачається» газ по «економічно обґрунтовані» та «справедливій» ціні, перемістився з Німеччини до Аргентини! Далі він, певно, перелетить на Марс! Це при тому, що газ цей видобувається в Україні!!!

Цікаво, а куди доведеться летіти Порошенку, Гройсману, Коболєву та усій їхній грантоїдській свиті після зміни влади в Україні в 2019 році?

Олександр Трохимець, офіційний представник Юлії Тимошенко у «тарифних» судових процесах проти уряду та НКРЕКП, Facebook, 16 травня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова