Хтось скаже, що в країні є нелегальний гральний бізнес, тому і потрібно його легалізувати.
А ще в Україні є тіньовий обіг наркотиків, зброї, подекуди продають спиртне, сигарети неповнолітнім та інше – то може все слід легалізувати? Чи все ж таки слід викоренити корупцію, усунути кришування «заборонки» на найвищому рівні, активізувати боротьбу правоохоронних органів з порушеннями закону?
Основна мета «грального» закону – наповнити бюджет за рахунок видання ліцензій, і чим більше їх буде видано, тим, виходить, краще! Тому слова про зменшення кількості ігорних закладів – це маніпуляції. До того ж ціна за примарне збільшення бюджету на 0,5% (а саме стільки може потенційно дати легалізація) – сотні тисяч зруйнованих родин, де через тотальну бідність люди будуть витрачати останнє в надії на диво, якого не буде! Цілком легально і без усякого захисту з боку держави!
Юлія Тимошенко, працюючи на посаді прем’єр-міністра, зупинила гральний бізнес в Україні. Держава не має морального права створювати для деградації суспільства сприятливі умови!
Команда Зеленського має нарешті почути суспільство і перестати приймати ганебні закони. «Батьківщина» наполягає, що замість цього треба приймати закони для розвитку промисловості, сільського господарства, малого та середнього бізнесу – тобто всього того, що дозволяє людям отримувати гідну зарплатню та відчувати себе гідним громадянином в гідній країні!
Олександр Романовський, в.о. голови Луганської ОПО ВО «Батьківщина», Facebook, 21 жовтня 2019р.