Олександр Романовський: Президент не враховує думку людей, які за нього віддали голоси

73% українців надали Зеленському свою довіру, практично стільки ж виступають проти продажу землі, проте президент діє за своїм планом і не звертає уваги на тих, хто його обрав.

Замість красивих планів, ми по суті отримали розпродаж країни з молотка, щоб хоч якось наповнити бюджет на тлі тотального непрофесіоналізму і не вміння ефективно розпоряджатися майном і ресурсами України. Ми отримали знищення всього, що могло працювати й давати результат.

Як то кажуть, гірше за все, коли ворог всередині країни прикидається благодійником, а деяка частина народу на емоціях в це вірить. Українці скоро зрозуміють, наскільки катастрофічними будуть наслідки «голосування не по приколу», наскільки «вони нас зробили»!

Наша команда офіційно йде в опозицію, ми будемо всіма силами боротися за Україну, щоб зупинити це свавілля. Всіх, у кого вже немає сумнівів, яким шляхом йде президент, у кого є любов до нашої країни й бажання її бачити успішною, запрошуємо в нашу команду на Луганщині. Чим більше нас буде, тим меншою буде можливість, що нас знову обмануть.

Разом все можливо!

Олександр Романовський, керівник Луганської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», Facebook, 14 листопада 2019 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова