Олександр Романовський: Непрофесійна реакція не менш небезпечна, ніж паніка

Коронавірус – це реальна загроза, особливо в умовах медичної реформи, коли зв’язок між лікарем та пацієнтом є вкрай нестабільним.

Карантин – це не просто закрити всіх по домівках, це, перш за все, створення умов для того, щоб люди реально могли відчувати себе захищеними і в медичному, і в економічному плані. Також це контроль того, щоб на людях не наживалися горе-продавці та шарлатани, щоб з держави не вивозилися стратегічні медичні ресурси, а лікарні та їх персонал були забезпечені ліками та засобами індивідуального захисту.

Створення дієвого оперативного штабу на рівні держави, є необхідним, залучення до його складу експертів є необхідним, збір реальної статистики є необхідним.

Будь-які політичні питання, що розділяють країну мають відійти на задній план, а на передній вийти єдність країни та контроль виконання плану дій задля протистояння поширенню пандемії на території України.

Тільки разом зможемо запобігти біді, й у світі є приклади того, як професійна реакція призвела до необхідного результату – Таїланд, Південна Корея та інші.

Бажаю всім здоров’я, мийте руки з милом, провітрюйте свої квартири, вдягайтеся по погоді та всіма засобами підтримуйте гарний настрій, бо стрес послаблює імунітет.

Олександр Романовський, голова Луганського обласного партійного осередку ВО «Батьківщина», Facebook, 17 березня 2020 року.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова