Олександр Романовський: Не слугам вирішувати, чи продавати землю, а господарям – українському народу!

Продаж землі – це велика помилка для України в сьогоднішніх умовах.

Нам можуть багато розповідати про досвід інших країн, проте це, на моє переконання, маніпуляції. Спочатку треба перейняти досвід рівності всіх громадян перед законом та беззаперечної поваги до закону, як в провідних державах, а потім ухвалювати доленосні рішення, яким є відкриття ринку землі.

Що ж може відбутися, якщо відкрити ринок землі зараз?

Перше – ціна землі в країні, де йде війна значно нижча, ніж має бути. Тобто нашу землю скуплять за копійки.

Друге – в країні немає ефективної системи протидії монополіям в земельній сфері. Пропонований урядом та президентом законопроєкт відкриває шлях до того, що вся земля опиниться в руках десятка людей, які потім будуть встановлювати будь-які ціни на сільськогосподарську продукцію. Тобто ми можемо забути про якісні та доступні продукти власного виробництва.

Третє – запропонований законопроєкт не убезпечує нас від того, що наша земля опиниться в руках іноземців. Це означає, що країну зможуть використовувати, як дешевий сировинний придаток, виснажуючи чорноземи, користуючись дешевою робочою силою, не приділяючи ніякої уваги розвитку села та розв’язанню нагальних проблем.

Продаж землі – це незворотний процес, продавши раз – втратимо назавжди.

«Батьківщина» завжди стояла на захисті інтересів українського народу, і ми будемо боротися до останнього.

Олександр Романовський, керівник Луганської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», Facebook, 12 листопада 2019 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова