Олександр Романовський: Луганщина не підтримує відкриття ринку землі

Думка мешканців Луганщини, яка пролунала на Земельному форумі, що відбувся днями в Сєвєродонецьку, свідчить про те, що навіть прихильники Зеленського і партії «Слуга народу» вважають відкриття ринку землі великою помилкою.

Виступала голова Сватівської районної ради Віта Сліпець, яка разом із командою Володимира Зеленського йшла на парламентські вибори. Зараз вона каже про реальні речі – про те, що ринок землі – смерть для села, що агрохолдинги висмокчуть з них останні соки.

Вона навела приклад двох сіл на Сватівщині. В одне зайшов великий агрохолдинг «Нібулон», і за короткий час сільська рада втратила все, ставши дотаційною. В іншому селі є невеликі фермери, там є школа, дитячий табір, дитсадок і перспектива.

Якщо Володимир Зеленський не дослухається навіть до своїх прихильників, то що вже казати про інших українців?

На моє переконання, президенту слід слухати саме тих, хто знає проблеми України із самого низу, а не діє в інтересах великого бізнесу. Рівень довіри до Зеленського та його партії падає – це

об’єктивний показник того, що його дії розчаровують навіть тих, хто за нього голосував!

Олександр Романовський, керівник Луганського обласного партійного осередку ВО «Батьківщина», Facebook, 27 листопада 2019 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова