Олександр Романовський: Гірники чекають на зарплату

Уряд ухвалив рішення щодо змін в Держбюджет-2019 задля виділення 1 млрд грн на погашення заборгованості шахтарям.

Це рішення повинна затвердити Верховна Рада України, повідомив голова Луганської обласної організації партії «Слуга народу» Максим Ткаченко. Приємно, що нова влада відходить від ганебної практики минулих років, коли свідомо поглиблювали проблему, щоб потім, після акцій протесту і відчаю людей, «героїчно» її вирішити.

Якщо вугільну галузь дійсно будуть розвивати, якщо розроблять та ухвалять чіткий алгоритм дій, щоб не допускати страйків через невиплати зарплати, виграють усі. Держава отримає стратегічно важливе вугілля, Луганська область – перспективу, а гірники – стабільну роботу і дохід. Досить вже робити їх заручниками політичних ігор.

Звертаюсь до Максима Ткаченка. У ваших силах сьогодні справді не зробити піар, а донести Володимиру Зеленському, Кабміну і більшості в парламенті реальні проблеми Луганщини і своє бачення їх вирішення.

Ситуація з шахтарями в черговий раз показала вади кадрової політики минулих років, коли посадовців призначали не за принципом професіоналізму, а за принципом готовності бути відданим і корисним чинному режиму. Сподіваюся, що буде проведено аналіз, хто в профільному обласному департаменті допустив таку ситуацію, хто відповідальний за те, що державні шахти не розвиваються, а копанки не закриваються, і результатом такого аналізу стануть зважені кадрові рішення.

Олександр Романовський, в.о. голови Луганської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», Facebook, 14 жовтня 2019 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова