Олександр Романовський: «Батьківщина» Луганщини не збирається бути учасниками шоу та політичних ігрищ!

В офіційній заяві Луганської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» зазначена позиція партосередку щодо скасування місцевих виборів в деяких районах Луганщини.

Також ми закликаємо всіх наших партійців не вестися на провокації наших політичних опонентів, які намагаються дискредитувати нашу політичну силу через залучення в акціях протесту із сумнівними цілями.

Я розумію, що зараз на нас будуть «накидати» негатив і пусті звинувачення у всіх гріхах та зрадах. Та я прошу бути об’єктивними. Пригадайте, де були ті, хто організовують зараз мітинги, коли «Батьківщина» проводила акції протесту проти продажу землі, проти прийняття законів щодо грального бізнесу, розпродажу стратегічних підприємств? Вони будували корупційні схеми, сітки, влаштовували показові політичні розбірки в місцевих радах, а їх представники в Парламенті голосували за антинародні закони. Та зараз, коли вони відчули загрозу їх власним інтересам, відчули, що їх відривають від «бюджетної кормушки», вони вирішили підбурювати народ! Ми не збираємося бути учасниками таких шоу та ігрищ! Вибори мають призвести до позитивних змін, а не лише продовжити та «узаконити» існуючий безлад.

Олександр Романовський, голова Луганської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», Facebook, 10 серпня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова