Олег Мейдич: Потрібно дослухатися до думок селян та фермерів перед ухваленням рішень по землі

Організація Парламентських слухань по землі завершилась.

На засіданні нашого Комітету з питань аграрної та земельної політики ми визначалися з організаційними питаннями щодо проведення парламентських слухань на тему: «Земельна реформа: вітчизняна модель обігу земель сільськогосподарського призначення».

Нагадаю, парламентські слухання по землі відбудуться 4 грудня за участі аграріїв, фермерів, селян та всіх зацікавлених сторін і в них візьмуть участь представники Вінниччини. Саме Юлія Тимошенко виступила ініціатором проведення таких слухань у стінах парламенту.

Але хочу зазначити, що цілком логічним та правильним кроком було б спочатку проводити слухання й обговорювати всі ті проблемні питання, які стосуються земельної реформи, а вже потім переходити до ухвалення рішень. А так виходить між першим і другим читанням законопроєкту про обіг земель сільськогосподарського призначення у нас відбуватимуться слухання.

Хочеться вірити, що ці слухання не стануть майданчиком обміну популістичними гаслами різних політиків і звичайною «галочкою» перед суспільством в питанні необхідності обговорення земельної реформи з аграріями в парламенті.

Маю сподівання, що висловлені думки селян та фермерів під час слухань будуть все ж таки враховані перед ухваленням важливих рішень для України й українців.

Олег Мейдич, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 28 листопада 2019 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова