Олег Мейдич: Народ загнали в тарифну кабалу

Своїм голосуванням за блок питань, пов’язаних з мораторієм на підвищення тарифів на енергоносії, парламентська більшість вкотре довела, що їй байдуже на український народ. 

Сьогодні депутати провалили голосування за блок питань, пов’язаних з мораторієм на підвищення тарифів на енергоносії.

Проєкт Постанови №  4590 про вжиття невідкладних заходів спрямованих на повернення пільгового тарифу на електроенергію для населення за перші 100 кВт год підтримало 174 народні депутати.

Фракція ВО «Батьківщина» голосувала у повному складі. Документом пропонувалось надати доручення уряду невідкладно внести зміни до Фіксованих цін на електроенергію для побутових споживачів, встановивши пільговий тариф на перші спожиті 100 кВт в розмірі 0,9 грн за 1 кВт-год (з ПДВ).

Проєкт постанови № 4609 про звернення до Кабміну щодо скасування необґрунтованого збільшення вартості енергоносіїв та введення мораторію терміном на 1 рік на підвищення тарифів на енергоносії підтримало лише 153 народні обранці.

Фракція ВО «Батьківщина» голосувала у повному складі.

Пропонувалось, зокрема, надати доручення КМУ невідкладно запровадити мораторій терміном на один рік на дію всіх постанов урядом та НКРЕКП, якими з 1 січня 2021 року було підвищено тарифи на газ та його доставку, електроенергію, опалення та гарячу воду, та не допускати протягом одного року прийняття таких рішень.

Також пропонувалось розробити та внести на розгляд Ради відповідні зміни до Державного бюджету на 2021 рік, якими передбачити виділення достатнього розміру коштів для покриття потреби у пільгах та субсидіях соціально незахищених верств населення, а також здійснити перевірку законності та обґрунтованості збільшення вартості енергоносіїв, прийнятих відповідно до актів КМУ та НКРЕКП.

Війна на Сході, нецільова розтрата ковідного фонду, провал вакцинації, запланований продаж землі та тарифний зашморг на енергоносії… Хто після цього зможе вижити? Чи це чиясь спланована програма по знищенню України?

Впевнений, що українці дадуть відповідну оцінку цій владі і не допустять подібних помилок у майбутньому.

Олег Мейдич, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 13 квітня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова