Олег Мейдич: Маємо не лише врятувати малий бізнес, а терміново затвердити антикризову економічну програму

Сьогодні до мене звернулися 125 ФОПів з Погребищенської громади, яка входить до мого виборчого округу. Всі вони просять захистити та врятувати мікробізнес не лише Погребищенської громади, а й всієї України, підтримавши законопроєкт №5866-1.

Я, зрештою, як і вся фракція ВО «Батьківщина», на боці ФОПів та мікробізнесу, бо з власного досвіду знаю, що вижити в тих умовах, які сьогодні нав’язують малим підприємцям, НЕРЕАЛЬНО.

Мало того, зважаючи на економічну кризу, в державі й досі немає антикризової економічної програми(!) Натомість є ціла низка законодавчих «зашморгів» для підприємців.

ФОПи не в змозі сьогодні сплачувати за енергоносії. Аби втриматися на плаву, підприємцям доводиться згортати свій бізнес, скорочувати працівників, піднімати вартість товару та послуг. А це своєю чергою призводить до росту інфляції.

Терміново потрібно провести реформи Податкової та Державної митної служб України відповідно до стандартів ЄС. Запровадити мораторій на перевірку мікробізнесу всіма контролюючими органами до завершення реформи Податкової та Державної митної служб України. Приймати зважені рішення в умовах карантину, в умовах загрози коронавірусної інфекції (COVID-19) та вжити всіх заходів для дотримання конституційних прав і свобод та недопущення обмеження діяльності малого та мікробізнесу, забезпечивши рівні можливості для всього бізнесу без виключення. Зменшувати податки для галузей, що найбільше постраждають. Посилити лібералізацію для бізнесу та інвесторів.

Потрібно вкладати в інфраструктуру та виробництво, допомагати малому та макробізнесу бізнесу, і  водночас стежити за державним боргом. Тоді падіння буде менше, і ми відчуємо позитивний ефект.

Олег Мейдич, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 15 лютого 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова