Олег Мейдич: Лише народ має право вирішувати долю української землі

Лише український народ через референдум вирішуватиме чи буде земля товаром і для кого 

Сьогодні продовжуємо розгляд у другому читанні законопроєкту №2194 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» щодо земельної децентралізації».

Разом з колегами по фракції і надалі будемо відстоювати кожну правку, внесену до законопроєкту 2194. Регламентом ВРУ і Конституцією гарантується у тому числі право опозиції вносити правки й, таким чином вимагати детального та ретельного розгляду будь-якого законопроєкту, а не голосувати без обговорення.

Ми намагаємося поправками залишити за державою Україна, за українською нацією право володіти українською сільськогосподарською землею!!!

Наша команда наголошує – без Всеукраїнського референдуму НЕ голосувати жодних законів, які стосуються земельних питань! Дві третини українців, а це 67,7% підтримують проведення референдуму про ринок землі.

До речі, законопроєкт, який підтриманий Верховною Радою про проведення референдуму, вже півтора місяця не підписується Президентом.

Олег Мейдич, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 19 березня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова