Олег Мейдич: Для ефективної роботи Мінагрополітики потрібна передусім державна підтримка

Першочергова задача Мінагрополітики вибудувати стратегію, яка відповідатиме найсучаснішим нормам та вимогам ЄС.

Відновлене Міністерство аграрної політики та продовольства України має вибудувати чітку стратегію формування політики у сільському господарстві, земельних відносинах, продовольчій безпеці, харчовій промисловості та розвитку сільських територій. І ця стратегія має відповідати найсучаснішим нормам та вимогам ЄС.

Зрозуміло, що для ефективної роботи Мінагрополітики потрібна державна підтримка, зокрема й фінансова.

Сьогодні в першому читанні підтримав законопроєкт №5197 «Про внесення змін до додатка № 3 і № 4 Закону України «Про Державний бюджет України на 2021» щодо забезпечення діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства України, у якому передбачено перенаправити з Мінекономіки понад 6,87 млрд грн на повноцінне відновлення роботи аграрного міністерства.

Документом пропонується внести зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» в частині фінансування бюджетних програм діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державного агентства рибного господарства України та Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, коштом перерозподілу коштів між Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України.

Олег Мейдич, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 30 березня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова