Олег Мейдич: «Батьківщина» не дозволить протягнути антинародну земельну авантюру влади

Парламентські слухання по землі у середу зібрали разючу кількість учасників, серед яких були й представники Вінниччини.

Водночас, під Раду прийшли сотні українців з вимогою відкликати скандальний законопроєкт по землі та не допустити впровадження ринку землі за тими умовами, які були ухвалені в першому читанні.

Тому не дивно, що загальні настрої учасників слухань були досить негативні щодо позиції влади у цьому питанні.

Під час виступів пропрезидентських урядовців та народних депутатів, які закликали до продажу землі, учасники слухань з обуренням скандували їм «Ганьба» та закликали одуматися.

Були й ті доповідачі від влади, яким соромно було дивитися в очі простим українцям, селянам, трудівникам-аграріям та розповідати про переваги продажу землі.

Бурхлива та незадовільна реакція учасників слухань на непохитну позицію влади у впровадженні ринку землі – це лише маленький прояв всенародного обурення. У жодному випадку не можна ігнорувати думку суспільства в таких важливих питаннях.

Наша фракція «Батьківщина» безумовно завжди боролась і відстоювала інтереси людей, і в такому важливому питанні щодо землі буде боротися до останнього і використовуватиме усі конституційні засоби, щоб не допустити остаточного ухвалення й підписання президентом законів про розпродаж сільськогосподарської землі. А головними союзниками «Батьківщини» у захисті національних інтересів стануть звичайні люди, які сьогодні чудово розуміють усю небезпеку авантюри влади.

Олег Мейдич, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 4 грудня 2019 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова