Обухівська райрада проголосувала за додаткові виплати для пенсіонерів Київщини

Депутати Обухівської райради ухвалили звернення до голови Київської ОДА Олександра Горгана та голови Київської облради Ганни Старикової, у якому закликають розробити програму комплексної підтримки пенсіонерів на Київщині.

Як повідомляє прес-служба Київського обласного партосередку ВО «Батьківщина», таке рішення підтримали 19 із 25 присутніх депутатів Обухівської райради.

За словами голови фракції «Батьківщина» в райраді Володимира Кучми, перехідні залишки Київського обласного бюджету становлять понад 5 млрд грн, які можна спрямувати на допомогу пенсіонерам регіону.

«Оскільки гроші платників податків не були використані на розвиток району, їх потрібно повернути громаді, – наголосив Володимир Кучма, – «Батьківщина» пропонує це зробити у вигляді дотаційних виплат пенсіонерам, адже вони – найбільш нужденна верства населення».

Як розповів присутній на засіданні депутат Київської облради від «Батьківщини» Владислав Хахулін, коштів, які залишилися на казначейських рахунках, вистачить, аби виплачувати кожному пенсіонеру Київщини по 1000 гривень щомісяця протягом року.

«Враховуючи те, що 85% пенсіонерів проживають за межею бідності, розробка програми для їх підтримки – це пріоритет у діяльності депутатів від «Батьківщини» на Київщині», – зазначив він.

Нагадаємо, звернення до обласної влади про необхідність надання допомоги пенсіонерам Київщини раніше ухвалили депутати Боярської, Бориспільської, Вишневої, Васильківської, Ржищівської, Бучанської міських рад, Яготинської, Фастівської, Рокитнянської та Іванківської районних рад.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова